Nasze przedszkole

Misją naszego przedszkola jest stworzenie miejsca, które dziecko pokocha, które będzie stymulować jego rozwój  i gdzie będzie czuło się bezpieczne i szczęśliwe.

Wspieramy dzieci w dążeniu do samodzielności we wszystkich sferach życia, budujemy w nich poczucie własnej wartości, pozwalamy im rozwijać się w swoim własnym tempie i zgodnie z własnym rytmem.

Pracujemy z dziećmi aby były odpowiedzialne, umiały wyrazić swoje zdanie i nazwać emocje, aby współpracowały z innymi, a nie rywalizowały.

Dzieci mają u nas czas zarówno na poznawanie, doświadczanie, jak i odpoczynek oraz zabawę z innymi dziećmi.

Podstawą naszej pracy jest szacunek dla indywidualności dziecka i wiara w jego wewnętrzny potencjał. Nasi nauczyciele czuwają nad rozwojem dziecka obserwując je i odpowiadając na jego potrzeby.

Poprzez stworzenie anglojęzycznego środowiska podczas zabaw, zajęć dydaktycznych, posiłków, spacerów oraz w formie lekcji chcemy dać dzieciom możliwość naturalnego przyswojenia języka, który jest kluczem do współczesnego świata.