English is fun!

NAUKA POPRZEZ ZABAWĘ

Dzieci zachwycają nas swoją spontanicznością, kreatywnością i chęcią do zabawy. Ważne jest aby te ich naturalne cechy wykorzystać podczas nauki języka angielskiego.

Angielski w  naszym przedszkolu to przede wszystkim okazja do świetnej zabawy. Korzystamy z autorskiego programu English Time, który w dużej mierze opiera się na starannie dobranych piosenkach w języku angielskim.

IMERSJA JĘZYKOWA

Kluczem do sukcesu w nauce języka obcego dzieci jest powtarzanie słówek, zwrotów i wyrażeń w  zrozumiałym dla dziecka kontekście. Wprowadzamy je w codziennych sytuacjach np. podczas mycia rąk, nakrywania do stołu czy sprzątania zabawek. Praca na piosenkach pozwala nam wielokrotnie powtarzać materiał bez nudy i znużenia.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z materiałem realizowanym w poszczególnych miesiącach.

WOW ENGLISH

W grupie 5-6 latków korzystamy z Wow English.

JAK WYGLĄDA NAUKA Z WATTSENGLISH?

• nasza metoda jest skuteczna a jednocześnie przyjazna - dzieci ją uwielbiają!

• dzieci są nieustannie angażowane w różne zadania – słuchają, reagują i mówią!

• starannie przygotowane plany lekcji wykorzystują unikalne narzędzia:

• filmy i piosenki na platformie internetowej z native-speakerem

• pacynkę Maggie

• karty do prezentacji słownictwa

• gry i zabawy językowe

• interaktywny podręcznik dla dzieci

• księgę piosenek.

• na lekcji i w domu dzieci oglądają historyjki na platformie intenetowej, żeby mieć nieustanny kontakt z rodowitym Brytyjczykiem i utrwalać materiał z lekcji.